top of page

APIE MUS

Labas,

Gera, kad užsukote į „Drąsa augti” – erdvę, kurioje kviečiame būti atvirais ir drąsiais, tobulėti visą gyvenimą nepriklausomai nuo vaidmenų, kurti pagarbius santykius su savimi ir kitais. Jei turite vaikų, tikime, kad tėvystė yra daugiau nei žinojimas, tai ir leidimas sau būti. 

Su kvalifikuotų psichologų komanda organizuojame STEP programas daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių, teikiame individualias, porų, šeimos konsultacijas ir dalinamės augimo kelyje naudingais skaitiniais, seminarais, paskaitomis.

Jei jaučiate, kad norisi palaikymo renkantis augimą – kviečiame registruotis konsultacijai arba prisijungti prie STEP programų.

Apie Drąsa augti_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti_1
Apie Drąsa augti_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti_2
Apie Drąsa augti_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti_3

Brené Brown

Svarbu žinoti, bet dar svarbiau – leisti sau būti.

Apie Drąsa augti_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti_4

BENDRYSTĖS IR PAGARBOS LINK

Mūsų augimo istorija

Esame Jolita, Ingrida ir Inga

Studijuodamos psichologiją ir vėliau pradėjusios dirbti pastebėjome, kad tėvams trūksta sistemingos, mokslu pagrįstos informacijos, kaip kurti meile ir pagarba grįstus santykius su vaikais. Savipagalbos literatūra, kursai ir straipsniai dažniausiai nesuveikdavo arba duodavo trumpalaikius rezultatus. 

Tad kai dr. Jolita Jonynienė pakvietė mus ir kitus tėvystės tema besidominčius psichologus prisijungti prie STEP (Systematic Training For Effective Parenting) programų adaptavimo Lietuvai, susirinko būrys entuziastų. Viskas prasidėjo nuo dr. J. Jonynienės disertacijos, o išaugo iki mokslinių efektyvumo tyrimų ir mokymų grupių tėvams. 

VšĮ „Drąsa augti” įkūrėme 2019 m. rudenį Kaune. Prasidėjus pasaulinei pandemijai, pajautėme dar didesnį norą padėti skirtingo amžiaus vaikus auginantiems tėvams bei mokytojams spręsti vaikų elgesio problemas taikant naujus metodus. Taip pat teikti palaikymą ir padrąsinimą, kai pristinga tikėjimo pokyčiu ir sėkme – nors ji visai šalia. 

Šiandien organizacija jungia būrį ilgamečių pozityvios tėvystės programų STEP ambasadorių, kurie dalinasi pagarbaus bendravimo idėjomis ir emocine šiluma nuo Šiaurės iki Pietų, nuo Vakarų iki Rytų Lietuvos. O mes, įkūrėjos, buriame juos susitikimams ir seminarams; kviečiame suaugusiuosius ir vaikus psichologinėms konsultacijoms; kuriame ir įgyvendiname naujas pagarbaus, drąsinančio santykio su savimi ir kitais idėjas.

dr. Jolita Jonynienė

dr. Jolita Jonynienė

Psichologė, STEP programų koordinatorė

Kai 2010 m. pradėjome su STEP tėvų grupėmis, didžiavomės pirmaisiais drąsiais tėvais programoje. Šiandien kasmet įvyksta dešimtys grupių įvairiuose Lietuvos miestuose, šimtai tėvų mokosi augti kartu su vaikais. VšĮ Drąsa augti man - pagarbaus, artimo ryšio su savimi ir kitu žmogumi namai. Čia saugu augti grupių, mokymų, psichologinių konsultacijų metu.

dr. Ingrida Pilkionienė

dr. Ingrida Pilkionienė

Psichologė-KET konsultantė

Savo darbe vadovaujuosi idėja, kad niekada nevėlu pažinti save, mokytis, keistis, augti. Suprantu, kad kartais nedrąsu, bet tikrai verta. Niekas negali grįžti ir pakeisti praeities, tačiau kiekvienas gali pradėti šiandien ir (su)kurti kitokią dabartį ir ateitį. Man Drąsa augti ir yra ta saugi erdvė, profesionalūs žmonės, kurioje gali būti išklausytas ir išgirstas, gali rasti atsakymus ir pagalbą.

+370 699 59888

Inga Naujalė

Inga Naujalė

Psichologė, neformalaus švietimo programos vadovė

Tikiu, kad kai išdrįstu priimti savo pažeidžiamumą ir baimes randu tiesesnį kelią į savęs pažinimą. Eiti savęs pažinimo ir augimo keliu bet kurioje gyvenimo srityje - tėvystėje, karjeroje, asmenybės augimo - lengviau kai eini ne vienas, o su bendraminčiais, jei reikia - ir su profesionalais šalia. Kaip Brene Brown sako “Tik kai būsime pakankamai drąsūs tyrinėti tamsą, atrasime begalinę savo šviesos galią.„

+ 370 673 60335

VšĮ Drąsa augti steigėjos

Teikiamos
psichologinės
paslaugos

Tai psichologo ir kliento kelionė per sudėtingą kliento gyvenimo laikotarpį augimo link. Aptariami į augimą, tobulėjimą nukreipti tikslai, sudaromi susitarimai, užmezgamas pasitikėjimu grįstas ryšys.

Individualus konsultavimas

 Skirtas jaunam žmogui iki 18 metų, kuriam reikia pagalbos dėl atsiradusių psichologinių sunkumų: nerimo, depresijos, patyčių, priklausomybių, kitų traumuojančių įvykių.

Vaikų ir paauglių konsultavimas

Tai dalinimasis žiniomis, įgūdžiais su tėvais, emocinės paramos, rekomendacijų teikimas jiems be šališko vertinimo. Tyrinėjama, kokią įtaką jūs, kaip tėvai, darote šeimos dinamikai.

Tėvų konsultavimas

Išbandykite šiuos pratimus ir praktikas - kvėpavimo, atsipalaidavimo, vizualizacijos ar dėmesingumo praktikos. Greitai veikiančios priemonės, galinčios nuraminti nemalonias emocijas, gąsdinančias mintis ir įsitempusi kūną.

Kitos paslaugos
Atsiema_Apie Drąsa augti_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti

Konsultuodamasi su Ingrida visada jaučiuosi saugi ir išlklausoma, galiu kalbėti apie dalykus, kurių neišdrįščiau pasakyti niekam kitam. Susitikimuose išmokau priimti savo emocijas, psichologė padėjo kovoti su stresu, nerimu, o išmoktos susitelkimo technikos padeda kiekvieną dieną!

S., 18 m.

Psichologė Ingrida nepaprastai šilta ir empatiška. Kartu mums pavyko greitai užmegzti tvarų ryšį.  Su ja atvirauti apie sunkius išgyvenimus labai lengva ir jos kabinete aš niekad nesijaučiu teisiama. 

L., 18 m.

Per konsultacijas pagaliau jaučiau, kad yra kas supranta mano problemas ir, kad galiu perimti gyvenimą vėl į savo rankas. Konsultacijos davė pasitikėjimo savimi, kas padėjo man pradėti veikti ir gerėti. 

K., 16 m.

bottom of page