top of page

DRĄSA AUGTI KARTU

STEP programų psichologija

STEP programos pagrįstos Individualiosios psichologijos teorija, sukurta psichiatro, psichoterapeuto Alfredo Adlerio ir jo mokinio, psichiatro Rudolfo Dreikurso.

STEP programų psichologija_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti_1

Ir suaugusius, ir vaikus. Augančiam vaikui būtina jausti, kad jis rūpi savo mamai ir tėčiui, vėliau – kad yra svarbi bendraminčių grupės dalis ir kažkuriuo gyvenimo momentu – reikšmingas savo partneriui ar kolegoms darbe.

... Veda pirmyn.

STEP programų psichologija_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti_3
STEP programų psichologija_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti_2

Mes, žmonės, esame gimę gyventi ir augti socialinėje aplinkoje – apsupti kitų žmonių. Vieni iš mūsų puikiai jaučiamės būdami vieni, kiti mieliau renkamės komandas ir buvimą su kitais. Visgi jausti, kad esi svarbus, reikšmingas kitam – universalus mus visus vienijantis poreikis.

Mūsų poreikis priklausyti...

Pasikalbėkime

IŠKILO KLAUSIMŲ DĖL KONSULTACIJOS AR GRUPĖS?

Mama ir tėtis, vaikystės namai išlieka reikšmingi visą gyvenimą – tai žmonės ir vieta, kur gera, saugu sugrįžti. Ir taip, vaikui augant, keičiasi vaiko ir tėvų bendravimo būdas ir intensyvumas. Kiekvienam iš mūsų svarbu atrasti efektyviausią.

Šeima – asmenybės pamatas
STEP programų psichologija_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti_5
STEP programų psichologija_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti_4

Kiekvienas suaugęs žmogus yra vertas pagarbos. Kiekvienas vaikas - taip pat.  

Kai augantis vaikas pagarbos ir bendrystės poreikį patenkina šeimoje, jam nėra būtinybės veržtis iš namų ir pernelyg atsiduoti draugų kompanijai.

Esame verti pagarbos

Individualioji psichologija mus moko, kad pokyčius patirti gali užtrukti, bet pakeitus savo (tėvų) elgesį, visada keičiasi ir vaiko elgesys. Ir, be abejonės, tai daryti visada verta. Juk būti tėvais – svarbiausia užduotis gyvenime, tiesa?

Keisti(s) niekada nevėlu
STEP programų psichologija_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti_7
STEP programų psichologija_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti_6

Kartais tai yra tiesiog vaiko raidos etapo nulemtos ar situacinės (nuovargis, alkis, liga) priežastys, kartais gerokai daugiau – emocijų protrūkis ar dėmesio, valdžios reikalavimas. STEP programos padės jums išsiaiškinti šias priežastis ir pasiūlys veiksmingus sprendimo būdus.

Svarbu suprasti elgesio priežastis
bottom of page