top of page

Teikiamos paslaugos

DRĄSA AUGTI teikiamos psichologinės paslaugos.
Mūsų komandoje dirba psichologai, pagarbios tėvystės konsultantai, kognityvinės elgesio psichoterapijos (KET) konsultantai. Kviečiame susipažinti.

Tai psichologo ir kliento kelionė per sudėtingą kliento gyvenimo laikotarpį augimo link. Aptariami į augimą, tobulėjimą nukreipti tikslai, sudaromi susitarimai, užmezgamas pasitikėjimu grįstas ryšys.

Individualus konsultavimas

Individualus konsultavimas

Skirtas jaunam žmogui iki 18 metų, kuriam reikia pagalbos dėl atsiradusių psichologinių sunkumų: nerimo, depresijos, patyčių, priklausomybių, kitų traumuojančių įvykių.

Vaikų ir paauglių konsultavimas

Vaikų ir paauglių konsultavimas

Tai dalinimasis žiniomis, įgūdžiais su tėvais, emocinės paramos, rekomendacijų teikimas jiems be šališko vertinimo. Tyrinėjama, kokią įtaką jūs, kaip tėvai, darote šeimos dinamikai.

Tėvų konsultavimas

Tėvų konsultavimas

Išbandykite šiuos pratimus ir praktikas - kvėpavimo, atsipalaidavimo, vizualizacijos ar dėmesingumo praktikos. Greitai veikiančios priemonės, galinčios nuraminti nemalonias emocijas, gąsdinančias mintis ir įsitempusi kūną.

Kitos paslaugos

Kitos paslaugos

Brené Brown

Pradėkite nuo to, kur esate šiandien, ir eikite geresnės savijautos ir ateities link.

Psichologinės paslaugos_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti

Psichologės konsultacijos man teikia vilties būti geresniu žmogumi draugams, tėvams ir pačiai sau. Ne kartą jos išgelbėjo mano gyvenimą, padėjo ir sušildė jaukūs pokalbiai. 

V., 17 m.

Psichologė Ingrida nepaprastai šilta ir empatiška. Kartu mums pavyko greitai užmegzti tvarų ryšį.  Su ja atvirauti apie sunkius išgyvenimus labai lengva ir jos kabinete aš niekad nesijaučiu teisiama. 

L., 18 m.

Ačiū psichologei Raimondai už nuoširdžią pagalbą sūnui.  Tai reiškia ir visiems šeimos nariams, kartu bandant spręsti, išgyventi paauglišką laiką. Ačiū už kantrybę, palaikymą, profesionalumą.

M., 38 m.

Pasikalbėkime

IŠKILO KLAUSIMŲ DĖL KONSULTACIJOS AR GRUPĖS?

bottom of page