top of page

Dr. Ingrida Pilkionienė

Psichologė - KET konsultantė

+370 607 89415

Išsilavinimas 

Sveikatos psichologijos magistro laipsnis, Medicinos ir sveikatos mokslų daktaro laipsnis. Šiuo metu, Kognityvinės elgesio psichoterapijos studijos, LSMU.


Profesija, darbo patirtis

Psichologė. Konsultuoju paauglius, jų tėvus ir kitus suaugusius asmenis įvairiais jiems kylančiais klausimais. Mano interesų sritis - emociniai, elgesio, bendravimo, tarpusavio santykių sunkumai. Remdamasi KET (kognityvinės elgesio terapijos) ir kitais metodais padedu klientams suprasti sunkumų priežastis ir ieškoti jų sprendimo galimybių. Vedu STEP tėvų ir mokytojų grupes nuo 2010 m.


Vertybės, kuriomis vadovaujuosi

Kartais nedrąsu kreiptis į psichologą, nėra malonu ir lengva pasakoti savo patirtis, sunkumus, bet pamėginti tikrai verta. Savo darbe stengiuos pamatyti situaciją klientų akimis,  juos išklausyti ir suprasti, o tada ieškoti kelio, kuris vestų į geresnę savijautą, gilesnį savęs pažinimą.

Dr. Ingrida Pilkionienė
Psichologai_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti

Psichologės konsultacijos man teikia vilties būti geresniu žmogumi draugams, tėvams ir pačiai sau. Ne kartą jos išgelbėjo mano gyvenimą, padėjo ir sušildė jaukūs pokalbiai. 

V., 17 m.

Psichologė Ingrida nepaprastai šilta ir empatiška. Kartu mums pavyko greitai užmegzti tvarų ryšį.  Su ja atvirauti apie sunkius išgyvenimus labai lengva ir jos kabinete aš niekad nesijaučiu teisiama. 

L., 18 m.

Ačiū psichologei Raimondai už nuoširdžią pagalbą sūnui.  Tai reiškia ir visiems šeimos nariams, kartu bandant spręsti, išgyventi paauglišką laiką. Ačiū už kantrybę, palaikymą, profesionalumą.

M., 38 m.

bottom of page