top of page

Dr. Jolita Jonynienė

Psichologė

+370 607 89415

Išsilavinimas 

Sveikatos psichologijos magistro laipsnis, Psichologijos mokslų daktaro laipsnis. 


Profesija, darbo patirtis 

Psichologė: konsultuoju tėvus ir vaikus jų tarpusavio santykio, vaikų elgesio, auklėjimo klausimais. Pagal situaciją, dirbu su vaikais ir tėvais atskirai ir kartu. Nuo 2009 m. koordinuoju pagarbios tėvystės ir ugdymo programų įgyvendinimą Lietuvoje, vedu STEP tėvų ir mokytojų grupes.


Vertybės, kuriomis vadovaujuosi 

Patys drąsiausi man - žmonės, kurie sunkią gyvenimo akimirką ryžtasi kreiptis pagalbos. Ir psichologinėse grupėse, ir konsultacijose - sutrikę ir patiriantys skausmą jie atsiveria, pradeda dirbti su savimi, ieško situacijos sprendimo būdų. Visada pasitinku ten, kur žmogus yra, ir kartu einame į bent šiek tiek kitokią ateitį. Didžiausios vertybės man - žmogiškas ryšys, pagarba vienas kitam ir drąsa augti.

Dr. Jolita Jonynienė
Psichologai_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti

Psichologės konsultacijos man teikia vilties būti geresniu žmogumi draugams, tėvams ir pačiai sau. Ne kartą jos išgelbėjo mano gyvenimą, padėjo ir sušildė jaukūs pokalbiai. 

V., 17 m.

Psichologė Ingrida nepaprastai šilta ir empatiška. Kartu mums pavyko greitai užmegzti tvarų ryšį.  Su ja atvirauti apie sunkius išgyvenimus labai lengva ir jos kabinete aš niekad nesijaučiu teisiama. 

L., 18 m.

Ačiū psichologei Raimondai už nuoširdžią pagalbą sūnui.  Tai reiškia ir visiems šeimos nariams, kartu bandant spręsti, išgyventi paauglišką laiką. Ačiū už kantrybę, palaikymą, profesionalumą.

M., 38 m.

bottom of page