top of page

Ingrida Nadieždinienė

Psichologė

+370 607 89415

Išsilavinimas 

Mokyklinės psichologijos magistro laipsnis. Šiuo metu - Kognityvinės elgesio psichoterapijos studijos LSMU.


Profesija, darbo patirtis 

Psichologė: konsultuoju tėvus ir vaikus, jaunuolius dėl patiriamų elgesio ir emocinių, bendravimo sunkumų. Esant poreikiui konsultuoju šeimas, taip stiprinant narių tarpusavio santykį. Per 12 metų darbinę patirtį teko dirbti vidurinėje mokykloje, progimnazijoje, gimnazijoje, darželyje, teikti individualias konsultacijas tėvams ir vaikams, jaunuoliams. Vedu STEP grupes įvairaus amžiaus vaikų tėvams, pavienes paskaitas tėvams ir globėjams.


Vertybės, kuriomis vadovaujuosi 

Vertinu pagarbius ir pasitikėjimu grįstus tarpusavio santykius, kur nebijoma klysti, išsakyti dvejones, mokomasi priimti praeitį ir būti atsakingu už savo ateitį . Tiek suaugęs, tiek vaikas - visi norime būti priimti, vertinami ir suprasti. 

Ingrida Nadieždinienė
Psichologai_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti

Psichologės konsultacijos man teikia vilties būti geresniu žmogumi draugams, tėvams ir pačiai sau. Ne kartą jos išgelbėjo mano gyvenimą, padėjo ir sušildė jaukūs pokalbiai. 

V., 17 m.

Psichologė Ingrida nepaprastai šilta ir empatiška. Kartu mums pavyko greitai užmegzti tvarų ryšį.  Su ja atvirauti apie sunkius išgyvenimus labai lengva ir jos kabinete aš niekad nesijaučiu teisiama. 

L., 18 m.

Ačiū psichologei Raimondai už nuoširdžią pagalbą sūnui.  Tai reiškia ir visiems šeimos nariams, kartu bandant spręsti, išgyventi paauglišką laiką. Ačiū už kantrybę, palaikymą, profesionalumą.

M., 38 m.

bottom of page