top of page

Monika Matonytė

Psichologė

+370 607 89415

Išsilavinimas 

Sveikatos psichologijos magistras ir gretutiniai dailės terapijos mokymai. Relaksacijų vedimo kursai; Psichodinaminės krypties vaikų, paauglių podilplominės studijos (bazinis kursas). Ugdymo karjerai paslaugų teikimo mokymai (bazinės kompetencijos).


Vertybės, kuriomis vadovaujuosi 

Ilgą laiką buvau Big brothers Big sisters Kaune koordinatorė, tikiu, kad nesvarbu kokio amžiaus žmogus ateina, jis visada savyje turi žmogiuką su kuriuo reikia susidraugauti, norint jam padėti susidoroti su iškilusiomis problemomis.

Monika Matonytė
Psichologai_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti

Psichologės konsultacijos man teikia vilties būti geresniu žmogumi draugams, tėvams ir pačiai sau. Ne kartą jos išgelbėjo mano gyvenimą, padėjo ir sušildė jaukūs pokalbiai. 

V., 17 m.

Psichologė Ingrida nepaprastai šilta ir empatiška. Kartu mums pavyko greitai užmegzti tvarų ryšį.  Su ja atvirauti apie sunkius išgyvenimus labai lengva ir jos kabinete aš niekad nesijaučiu teisiama. 

L., 18 m.

Ačiū psichologei Raimondai už nuoširdžią pagalbą sūnui.  Tai reiškia ir visiems šeimos nariams, kartu bandant spręsti, išgyventi paauglišką laiką. Ačiū už kantrybę, palaikymą, profesionalumą.

M., 38 m.

bottom of page