top of page

Raimonda Strazdienė

Psichologė

+370 607 89415

Išsilavinimas 

Mokyklinės psichologijos magistro ir Edukologijos magistro laipsniai. Geštalto individualiosios bei porų ir šeimų psichoterapijos krypties studijos, Geštalto terapija su vaikais ir paaugliais.


Profesija, darbo patirtis 

Konsultuoju vaikus nuo 6 metų, paauglius, jaunuolius, tėvus santykių šeimoje, su vaikais temomis. Turiu ilgametės patirties ugdymo įstaigose, globos namuose, darbinimo įstaigose - su vaikais, tėvais, įtėviais ir globėjais, jaunais bedarbiais. Nuo 2017 m. vedu STEP tėvų grupes.


Vertybės, kuriomis vadovaujuosi 

Jūsų patirtys - jūsų turtas, tik reikia išmokti suprasti to turto vertę. Vaikai visada mus kažko moko, kažko, ko mums labai trūksta arba nepastebime savyje. Drąsos augti kartu su jais.

Raimonda Strazdienė
Psichologai_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti

Psichologės konsultacijos man teikia vilties būti geresniu žmogumi draugams, tėvams ir pačiai sau. Ne kartą jos išgelbėjo mano gyvenimą, padėjo ir sušildė jaukūs pokalbiai. 

V., 17 m.

Psichologė Ingrida nepaprastai šilta ir empatiška. Kartu mums pavyko greitai užmegzti tvarų ryšį.  Su ja atvirauti apie sunkius išgyvenimus labai lengva ir jos kabinete aš niekad nesijaučiu teisiama. 

L., 18 m.

Ačiū psichologei Raimondai už nuoširdžią pagalbą sūnui.  Tai reiškia ir visiems šeimos nariams, kartu bandant spręsti, išgyventi paauglišką laiką. Ačiū už kantrybę, palaikymą, profesionalumą.

M., 38 m.

bottom of page