top of page
Individualus konsultavimas

Susitikę psichologas ir klientas aptaria į augimą, tobulėjimą nukreiptus tikslus, sudaro susitarimą, užmezga pasitikėjimu grįstą ryšį.


Profesionalus psichologas klientui suteikia paramą ir padeda rasti galimus gyvenimo iššūkių, sukeliančių emocinę sumaištį, sprendimo būdus. Proceso metu skatinami elgesio pokyčiai, tobulinami kliento bendravimo ir reagavimo įgūdžiai, stiprinama savigarba ir gera savijauta.


Konsultuojant kuriama saugi, rūpestinga ir konfidenciali aplinka. Tai leidžia klientui geriau suprasti save ir kitus, tyrinėti savo jausmus, įsitikinimus ir elgesį, apmąstyti sudėtingus, įtaką darančius prisiminimus, inicijuoti pokyčius.


Konsultavimas baigiamas, kai gyvenimo iššūkis, dėl kurio klientas kreipėsi į psichologą, tampa lengviau įveikiamas arba išsprendžiamas.


Jei susiduriate su iššūkiais, sunkumais, krizėmis ir norisi pastiprinimo juos įveikiant, kviečiame registruotis konsultacijai.


Dažniausi iššūkiai, dėl kurių kreipiamasi: sunkumai, kylantys studijose, darbe, tarpasmeniniuose santykiuose, vaikų auklėjimo ir ryšio kūrimo klausimai, sielvartas mirus mylimam žmogui ir pan.


Psichologas, konsultacijos metu:

  • išklausys;

  • padės suprasti sunkumų priežastis, emocijų, minčių, elgesio sąsajas;

  • palaikys sprendžiant ir įveikiant sunkumus;

  • išmokys įvairių streso įveikos ir atsipalaidavimo technikų.

Individualus konsultavimas

Tai psichologo ir kliento kelionė per sudėtingą kliento gyvenimo laikotarpį augimo link. Aptariami į augimą, tobulėjimą nukreipti tikslai, sudaromi susitarimai, užmezgamas pasitikėjimu grįstas ryšys.

DRĄSA AUGTI komandoje dirba psichologai, pagarbios tėvystės konsultantai, kognityvinės elgesio psichoterapijos (KET) konsultantai. Kviečiame susipažinti.

Psichologinės paslaugos_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti

Psichologės konsultacijos man teikia vilties būti geresniu žmogumi draugams, tėvams ir pačiai sau. Ne kartą jos išgelbėjo mano gyvenimą, padėjo ir sušildė jaukūs pokalbiai. 

V., 17 m.

Psichologė Ingrida nepaprastai šilta ir empatiška. Kartu mums pavyko greitai užmegzti tvarų ryšį.  Su ja atvirauti apie sunkius išgyvenimus labai lengva ir jos kabinete aš niekad nesijaučiu teisiama. 

L., 18 m.

Ačiū psichologei Raimondai už nuoširdžią pagalbą sūnui.  Tai reiškia ir visiems šeimos nariams, kartu bandant spręsti, išgyventi paauglišką laiką. Ačiū už kantrybę, palaikymą, profesionalumą.

M., 38 m.

bottom of page