top of page
Tėvų konsultavimas

Tai dalinimasis žiniomis, įgūdžiais su tėvais, emocinės paramos, rekomendacijų teikimas jiems be šališko vertinimo.

Konsultavimo metu tyrinėjama, kokią įtaką jūs, kaip tėvai, darote šeimos dinamikai. Siūlomi metodai, priemonės, kurios padeda geriau suprasti savo auklėjimo stilių, supažindina su asmeniniais iššūkiais ir jų įveikimo būdais, leidžia kurti šeimos, namų aplinkos darną ir ramybę.


Tėvams susiduriant su asmeniniais iššūkiais, šie veikia bendrą šeimos atmosferą, trikdo namiškių tarpusavio santykius, kelia įtampą. Tėvai į specialistus dažniausiai kreipiasi dėl šių iššūkių:

  • noro keisti auklėjimo stilių, bendravimo su vaikais metodus;

  • su vaiko raida, sutrikimais susijusių problemų;

  • pasikeitusio paauglių elgesio, jiems atsiradusių iššūkių (priklausomybių, mokymosi demotyvacijos, seksualinio tapatumo paieškų ir kt.)

  • įtampos ir problemų šeimoje (agresijos, smurto, piktnaudžiavimo psichoaktyviomis medžiagomis, psichikos sveikatos sutrikimų ir kt.)

  • skyrybų, abejonių, kaip pranešti žinią vaikams ir jų netraumuoti, kaip išsiskirti ir toliau bendrauti.

Susidūrus su šiais ar panašiais iššūkiais, norint geriau suprasti save ir vaikus, kviečiame tėvus ir šeimas į individualias ar grupines konsultacijas jaukioje, saugioje aplinkoje.

Tėvų konsultavimas

Tai dalinimasis žiniomis, įgūdžiais su tėvais, emocinės paramos, rekomendacijų teikimas jiems be šališko vertinimo. Tyrinėjama, kokią įtaką jūs, kaip tėvai, darote šeimos dinamikai.

DRĄSA AUGTI komandoje dirba psichologai, pagarbios tėvystės konsultantai, kognityvinės elgesio psichoterapijos (KET) konsultantai. Kviečiame susipažinti.

Psichologinės paslaugos_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti

Psichologės konsultacijos man teikia vilties būti geresniu žmogumi draugams, tėvams ir pačiai sau. Ne kartą jos išgelbėjo mano gyvenimą, padėjo ir sušildė jaukūs pokalbiai. 

V., 17 m.

Psichologė Ingrida nepaprastai šilta ir empatiška. Kartu mums pavyko greitai užmegzti tvarų ryšį.  Su ja atvirauti apie sunkius išgyvenimus labai lengva ir jos kabinete aš niekad nesijaučiu teisiama. 

L., 18 m.

Ačiū psichologei Raimondai už nuoširdžią pagalbą sūnui.  Tai reiškia ir visiems šeimos nariams, kartu bandant spręsti, išgyventi paauglišką laiką. Ačiū už kantrybę, palaikymą, profesionalumą.

M., 38 m.

bottom of page