top of page
Vaikų ir paauglių konsultavimas

Vaikų ir paauglių konsultavimas skirtas jaunam žmogui iki 18 metų, kuriam reikia pagalbos dėl atsiradusių psichologinių sunkumų: nerimo, depresijos, nepasitikėjimo savimi, patyčių, priklausomybių, kitų traumuojančių įvykių.


Konsultavimo metu išmokstama sveikai reaguoti į sunkumus, išsikelti tikslus. Psichologas kuria saugią erdvę, kurioje jaunas žmogus gali geriau pažinti save, tyrinėti slegiančias mintis ir emocijas, apmąstyti vaikystėje patirtas traumas, užmegzti tvirtesnius ryšius su šeimos nariais.

Konsultuojant vaikus ir paauglius įtraukiami ir kiti šeimos nariai, tėvai ar globėjai. Konsultacijai jaunuolį užregistruoja tėvai ir į pirmą susitikimą yra kviečiami atvykti drauge. Vaiko ar paauglio konsultavimui ir psichologiniam įvertinimui būtinas raštiškas globėjų sutikimas.


Iškilus sunkumams mokykloje ar namuose, vaikams ir paaugliams kyla įvairių klausimų:

  • kaip sutarti su draugais, tėvais ir/ar mokytojais;

  • kaip suprasti savo ir kitų emocijas, jas tinkamai išreikšti;

  • kaip mokytis paprasčiau ir išmokti geriau?


Jei pastebėjote, kad iki tol linksmas, savimi pasitikintis vaikas tapo liūdnas, piktas, užsidaręs, nebenori eiti į mokyklą ir/arba pablogėjo mokymosi rezultatai, pirmiausia verta su vaiku apie tai atvirai ir nuoširdžiai pasikalbėti: išsakyti savo nerimą, pasiūlyti pagalbą. Jei matote, kad situacija nesikeičia ir jūsų pastangos neveikia, galite situaciją ir jums kylančius klausimus aptarti su psichologu.

Vaikų ir paauglių konsultavimas

Skirtas jaunam žmogui iki 18 metų, kuriam reikia pagalbos dėl atsiradusių psichologinių sunkumų: nerimo, depresijos, patyčių, priklausomybių, kitų traumuojančių įvykių.

DRĄSA AUGTI komandoje dirba psichologai, pagarbios tėvystės konsultantai, kognityvinės elgesio psichoterapijos (KET) konsultantai. Kviečiame susipažinti.

Psichologinės paslaugos_Vaikų psichologas_Paauglių psichologas_STEP grupės_Drąsa augti

Psichologės konsultacijos man teikia vilties būti geresniu žmogumi draugams, tėvams ir pačiai sau. Ne kartą jos išgelbėjo mano gyvenimą, padėjo ir sušildė jaukūs pokalbiai. 

V., 17 m.

Psichologė Ingrida nepaprastai šilta ir empatiška. Kartu mums pavyko greitai užmegzti tvarų ryšį.  Su ja atvirauti apie sunkius išgyvenimus labai lengva ir jos kabinete aš niekad nesijaučiu teisiama. 

L., 18 m.

Ačiū psichologei Raimondai už nuoširdžią pagalbą sūnui.  Tai reiškia ir visiems šeimos nariams, kartu bandant spręsti, išgyventi paauglišką laiką. Ačiū už kantrybę, palaikymą, profesionalumą.

M., 38 m.

bottom of page